Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Vital plus Active So 40 ml ODHADOVANÁ CENA: 30.15 EUR (€)
Vital plus Active So 40 ml ODHADOVANÁ CENA: 30.15 EUR (€)

Vital plus Active So 40 ml ODHADOVANÁ CENA: 30.15 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6458 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 30.15 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Špeciálny prípravok vyvinutý na starostlivosť o olejnatú seboreatickú vlasovú pokožku. Prírodné aktívne zložky normalizujú fungovanie mazových žliaz, čistia vlasovú pokožku a zároveň pôsobia aj proti zápachu. Vďaka prírodným aktívnym zložkám prípravok čistí pokožku, odstráni prebytočný maz a pomáha udržiavať prirodzenú mazovú vrstvu. Môže dôjsť k intenzívnejšej tvorbe lupín a mastneniu. Je to dôsledok očistenia vlasovej pokožky.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Produkt obsahuje dávku postačujúcu na 1 mesiac. Po použití čističa vlasovej pokožky vlasy osušte uterákom. Učešte vlasy od čela smerom k zátylku. Pomocou aplikátora naneste 4×1 ml koncentrovaných kvapiek priamo na vlasovú pokožku tak, že paralelne oddelíte vlasy od čela smerom k zátylku. Krúživým pohybom s koncami prstov rovnomerne rozdeľte prípravok na celej vlasovej pokožke. Začnite masírovať (nedrhnite) smerom zdola nahor tak, že konce prstov pritlačíte na vlasovú pokožku a pokračuje dovtedy, kým prípravok celkom vsiakn. NEOPLACHUJTE  a vysušte fénom. 

Zloženie: aqua, propylene glycol, glycerin, ppg-26-buteth-26, alcohol denat., peg-40 hydrogenated castor oil, phenoxyethanol, benzyl alcohol, kigelia africana bark extract, mealeuca alternifolia oil, cananga odorata oil, o-cymen-5-ol, tocopherol acetate, humulus lupulus extract, echinacea angustifolia extract, pelargonium graveolens oil, bezyl benzoate, disodium edta, linalol, citronellol, geraniol, farnesol, benzyl salicylate, lecithin, acacia seyal gum extract, serenoa serrulata fruit extract, eugenol, tocopherol, ascorbyl palmitate, limonene.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!