Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Vitamín E Zentiva 400mg 30 cps ODHADOVANÁ CENA: 7.74 EUR (€)
Vitamín E Zentiva 400mg 30 cps ODHADOVANÁ CENA: 7.74 EUR (€)

Vitamín E Zentiva 400mg 30 cps ODHADOVANÁ CENA: 7.74 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-74 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 7.74 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Indikácie: Liek sa používa na prevenciu vývojových porúch plodu, ako podporný liek pri hormonálnej liečbe porúch menštruačného cyklu. Ďalej sa užíva ako podporná liečba pri ochoreniach dýchacích a hltacích ciest, svalového systému, kĺbového aparátu, pri neurologických ochoreniach, pri poruchách žliaz s vnútorným vylučovaním, poruchách výživy, ochoreniach ďasien, pečene, pri chudokrvnosti, ochoreniach kože a ako doplnková liečba pri vnemových poruchách sluchu. Odporúča sa užívať pri prevencii vzniku chronických ochorení (napr. poruchách imunity). Liek môžu užívať dospelí, mladiství a deti od 3 rokov.

Kontraindikácie: Liek sa nesmie užívať pri známej precitlivenosti na niektorú z jeho zložiek. Liek sa nesmie podávať deťom do 3 rokov.

Tehotenstvo a dojčenie: Dávkovanie v tehotenstve a pri dojčení určí lekár.

Dávkovanie: Ak lekár neurčí inak, je dávkovanie u dospelých nasledujúce. Zvyčajné dávkovanie je 1 kapsula denne. Ako prevencia vzniku chronických ochorení (napr. pri ochorení srdca, pri poruchách imunity) 1 kapsula 1-2-krát denne. Dávkovanie u detí od 3 rokov určí detský lekár.

Spôsob použitia: kapsulu prehltnite a zapite tekutinou.