Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
VITAR Reviophtal lutein max 60 cps ODHADOVANÁ CENA: 19.22 EUR (€)
VITAR Reviophtal lutein max 60 cps ODHADOVANÁ CENA: 19.22 EUR (€)

VITAR Reviophtal lutein max 60 cps ODHADOVANÁ CENA: 19.22 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-6740 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 19.22 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Výživový doplnok s rastlinnými extraktmi, vitamínmi a minerálnymi látkami:

  • extrakt z nechtíka lekárskeho 200 mg
  • 10 % luteín (20 mg) a 2 % zeaxantín (4 mg) 
  • extrakt z čučoriedok 30 mg
  • extrakt z hroznového semienka 10 mg
  • BioPerine® 5 mg
  • vitamíny a minerálne látky

BioPerine® – patentovaný extrakt (piperín) vyrábaný zo špeciálneho druhu korenia Piper nigrum. Obsahuje prírodné extrakty z čučoriedky (Vaccinium myrtillus), hroznového semienka (Vitis vinifera) a nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis), ktorý je zdrojom karotenoidov luteínu a zeaxantínu. Extrakty z čučoriedky a z hroznového semienka sú  významné pre svoj obsah bioflavonoidov, vitamínov a trieslovín. Kombinácia prírodných extraktov je doplnená o vitamíny C, E a minerálnu látku selén, ktoré prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Minerálna látka zinok prispieva k udržaniu dobrého zraku i k ochrane buniek pred oxidačným stresom. So sladidlom (sorbitol), bez pridaného cukru.

Nepoužívajte: U detí do 15 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula 1x denne po jedle. Kapsula sa užije vcelku a zapije sa dostatočným množstvom vody. Dodržujte doporučené dávkovanie.

Zloženie: Calendula officinalis (nechtík) , citran zinočnatý (zinok) , DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E) , kyselina L-askorbová (vitamín C) , luteín , Piper nigrum (čierne korenie) , seleničitan sodný (selén) , Vaccinium myrtillus (čučoriedka) , Vitis vinifera (vinič, hrozno) , zeaxantín

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!