Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Walmark Reghaar-vlasový stimulátor 30 tabliet ODHADOVANÁ CENA: 7.36 EUR (€)
Walmark Reghaar-vlasový stimulátor 30 tabliet ODHADOVANÁ CENA: 7.36 EUR (€)

Walmark Reghaar-vlasový stimulátor 30 tabliet ODHADOVANÁ CENA: 7.36 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-451 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 7.36 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Vlasový stimulátor (prostriedok na posilnenie) Reghaar obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie aktívne zložky.  PABA  a zinok pomáhajú zachovať vlasy, nechty a kožu v optimálnom stave.  Meď prispieva k normálnej pigmentácii vlasov. Saccharomyces cerevisce (z pivovarských kvasníc) v prípravku Reghaar vlasový stimulátor pomáhajú podporovať vitalitu vlasov, zlepšujú štruktúru a vzhľad vlasov a nechtov. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme,  pri teplote do 25°C.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy,u osôb citlivých na niacín sa môže objaviť sčervenanie a svrbenie na tvári a krku.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 tableta denne zapiť tekutinou.

Zloženie:

hmot./1 tbl.

% RP*

Vitamín B3 (niacín)

   35,0mg

219

Vitamín B5 (kys. pantoténová)

   40,0mg

667

Vitamín B12 (kyanokobalamín)

    6,0µg

240

Kyselina listová

  400,0µg

200

PABA

  33,0mg

Cholín bitartát

125,0mg

Inozitol

  50,0mg

Saccharomyces cerevisiae

    5,0mg

(pivovarské kvasnice)

Fucus vesiculosus
(ekv. jód 30,0 µg) 

  6,0mg

Mangán

   2,0mg

100

Meď

2,0mg

200

Zinok

15,0mg

150

Železo

18,0mg

129

* % referenčného príjmu v 1 tablete,  – nie je stanovené

glukonát železnatý, cholín bitartrát, glukonát zinočnatý, protihrudkujúce látky(mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý), sójový proteín, inozitol, D-pantotenát vápenatý, nikotínamid, kyselina paraaminobenzoová, stabilizátory (karboxymetylcelulóza, hydroxypropyl metylcelulóza), leštiaca látka (kyselina steárová, karnaubský vosk), plnidlo (síran vápenatý),  glukonát manganatý, glukonát meďnatý, farbivá (oxid titaničitý, oxid železitý červený), chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus), Saccharomyces cerevisiae, kyselina listová, kyanokobalamín, protipenivá látka (polyethylén glykol).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!