Katalóg voľnopredajných liekov, liečiv a súvisiacich produktov
Walmark Varixinal gél 75 ml ODHADOVANÁ CENA: 7.73 EUR (€)
Walmark Varixinal gél 75 ml ODHADOVANÁ CENA: 7.73 EUR (€)

Walmark Varixinal gél 75 ml ODHADOVANÁ CENA: 7.73 EUR (€)

Katalógové číslo: lieky24-458 Kategórií:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 7.73 EUR (€) Lekáreň Lieky24

Charakteristika: Varixinal gél je určený na posilnenie cievnych stien (pocity ťažkých nôh, časté modriny atď.). Varixinal gél obsahuje unikátnu kombináciu extraktov zo štyroch rastlín, ktoré pomáhajú posilňovať a stabilizovať cievne steny, prispievajú k lepšiemu prekrveniu a zásobeniu kože kyslíkom. Ďalšou prednosťou Varixinal gélu je jemná vôňa a dobré vstrebávanie.

Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku, ako náhradu pestrej stravy, v rozpore s dávkovaním. Neužívať vnútorne!

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1-2 krát denne vtrieť na postihnuté miesto, na dolných končatinách masírujte smerom od chodidiel k srdcu.

Zloženie: Aqua, Ruscus Aculeatus Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Carbomer, Centella Asiatica Extract, Dextran, Sodium Hydroxymethylglycinate, Butylparaben, Vaccinium myrtillus Extract.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!